مرکز غواصی و تفریحات دریایی کیش

هیجان انگیزترین و بهترین تفریحات کیش را از دست ندهید

بهترین تفریحات کیش

اگر دلتان می‌خواهد تفریحات آبی مهیج را برای یک بار هم که شده در زندگی خود تجربه کنید، چمدان تان رو ببندید و به جزیره کیش سفر کنید. در این جزیره می‌توانید از بهترین تفریحات کیش نهایت لذت را ببرید. بدون شک با یک بار سفر و استفاده از تفریحات آبی کیش، شک نداریم عاشق این جزیره خواهید شد. در ادامه این مقاله از مرکز غواصی و تفریحات دریایی کیش قصد داریم بهترین تفریحات کیش از نظر مسافران را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین می‌خواهیم در این مطلب به معرفی تخفیف تفریحات کیش از کلوپ‌های برتر بپردازیم. پس از شما دعوت می‌کنیم تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

غواصی تفریحی در کیش، سفری در دل دریا

در دل دریا چه اتفاقات هیجان انگیزی وجود دارد؟ چه موجوداتی در اعماق دریا زندگی می‌کنند؟ حس کنجکاوی گاهی انسان را وادار به تجربیات جدید و هیجان انگیز می‌کند. غواصی تفریحی یکی از راه‌هایی است که می‌توانید به اعماق دریا بروید و موجودات شگفت انگیز آبزی را از نزدیک مشاهده کنید. انواع و اقسام جانوران آبزی در گونه‌ها و رنگ آمیزی‌های مختلف. برای غواصی تفریحی در قدم اول باید به یک کلوپ در کیش مراجعه کنید.

غواصی تفریحی در کیش

 این موضوع را در نظر داشته باشید که مرکز غواصی و تفریحات دریایی کیش جزو کلوپ 5 ستاره یا VIP به شمار می‌رود. این کلوپ طی سال‌های اخیر توانسته است نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب کند. برای غواصی نیازی به تجهیزات خاصی ندارید. تنها یک دست لباس و حوله کافی است. زیرا لباس مخصوص را از مجموعه ارائه دهنده دریافت خواهید کرد. در این نوع فعالیت آبی تا عمق 4 الی 6 متر غواصی را تجربه خواهید کرد. اما قبل از ورود به دریا آموزش‌های ابتدایی توسط مربی در اختیارتان قرار داده می‌شود. بهترین زمان غواصی در کیش وقتی است که هوا آفتابی و دریا صاف باشد. برای ثبت این لحاظ هیجان انگیز می‌توانید از کلوپ درخواست عکس برداری و فیلم در اعماق دریا را داشته باشید.

اسکوتر زیر دریایی و تولد بازی در اعماق دریا

اگر می‌خواهید بدون خیس شدن زیاد کاوش در دریا را تجربه کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم از اسکوتر زیر دریایی کیش استفاده کنید. اسکوتر زیر دریایی در سال 2018 جزو یکی از پرطرفدارترین ابزارهای تفریحی آبی معرفی شد. فقط کافی است سوار بر این وسیله شوید و به همراه یک غواص ماجراجویی در دل دریا را تجربه کنید. تنفس در این وسیله مانند تنفس در خشکی است.

خرید بلیط اسکوتر زیر دریایی کیش از مرکز غواصی و تفریحات دریایی کیش

 در این فعالیت آبی سر شما داخل اسکوتر قرار گرفته و به راحتی می‌توانید نفس بکشید و از دنیای درون آب لذت ببرید. شاید باورتان نشود اما می‌توانید زیر آب خوراکی‌های مورد علاقه خود را بخورید و حتی تولد خود را زیر آب با موجودات آبزی جشن بگیرید. برای اطلاع از قیمت اسکوتر زیر دریایی با مرکز غواصی و تفریحات کیش در ارتباط باشید.

 پاراسل در کیش، تجربه پرواز در جزایر جنوب

آیا دوست دارید برای یک بار هم که شده مانند پرنده‌ها در آسمان حس پرواز را تجربه کنید؟ با استفاده از چتر پاراسل کیش می‌توانید برای دقایقی همچون پرندگان حس پرواز را در آسمان آبی دریای خلیج فارس تجربه کنید. حتی می‌توانید این تفریح مهیج را به همراه بهترین دوستان خود انجام دهید. زمانی که از پاراسل استفاده می‌کنید، نگران خیسی از آب نباشید.

پاراسل کیش در مرکز غواصی و تفریحات دریایی کیش

زیرا روی قایق بر چتر پاراسل سوار شده و پس از پرواز مجدد روی همان قایق پیاده می‌شوید. حداقل ارتفاع پاراسل بین 150 الی 500 متر است. اما برای حفظ امنیت مسافران حداکثر ارتفاع 150 متر در نظر گرفته شده است. نگران پارگی طناب این چتر نباشید زیرا در این صورت ناخدای کشتی شما را روی قایق پاراسل آورده و طناب را در کم‌ترین زمان ممکن عوض می‌کند. برای ثبت این لحظات هیجان انگیز می‌توانید هنگام تفریح از خود فیلم یا عکس بگیرید. خرید بلیط پاراسل کیش را از مرکز غواصی در برنامه‌های تفریحی خود قرار دهید.

فلای بورد یا کفش‌های پرنده

تا به حال چیزی در مورد کفش‌های پرنده شنیده‌اید؟ یعنی کفش‌هایی که شما را در آسمان به حالت پرواز در می‌آورد. با استفاده از فلای برد کیش می‌توانید برای دقایقی با کفش‌های مخصوص در آسمان به حالت پرواز در بیایید و لذت استفاده از این تفریح را در زندگی خود تجربه کنید.

فلای بورد کیش در مرکز غواصی

این وسیله به یک جت اسکی متصل شده که از طریق آن فلای بورد کنترل و هدایت می‌شود. شلنگ فلای برد حدوداً 18 متر است که با استفاده از آن حدود چند متری از سطح آب فاصله خواهید گرفت. برای رزرو فلای برد جزیره کیش می‌توانید با کلوپ 5 ستاره مرکز غواصی در ارتباط باشید.

اسنورکلینگ و کاوش در دریای خلیج فارس

هر روز طرفداران کاوش در دریا بیشتر از روز قبل می‌شوند. یکی دیگر از راه‌های تماشای زیر آب اسنورکلینگ است. اکثر مسافرانی که به جزیره کیش سفر می‌کنند این تفریح آبی را در برنامه‌های خود قرار می‌دهند. اسنورکلینگ در کیش بر خلاف غواصی نیازی به تجهیزات پیشرفته ندارد. از طرفی در فعالیت آبی اسنورکلینگ نمی‌توانیم به اعماق زیاد برویم. در این تفریح با یک ماسک، اسنورکل و فین غواصی می‌توانید به تماشای دنیای زیر آب مشغول شوید. اسنورکلینگ نسبت به غواصی نیاز به آموزش سخت یا پیچیده ندارد قبل از شروع این تفریح ابتدا مربی در عرض کم‌تر از 20 دقیقه آموزش‌های لازم را به شما یاد خواهد داد.

اسنورکلینگ کیش در مرکز غواصی

 اگر تمایل دارید تا عمق 4 الی 6 متر در دریا بروید بهتر است از غواصی تفریحی استفاده کنید. از تفریحات کیش برای کودکان می‌توان به اسنورکلینگ کیش اشاره کرد. زیرا محدودیت سنی ندارد و کودکان، نوجوانان، بزرگسالان و حتی افراد با سن بالا نیز می‌توانند از این تفریح مهیج استفاده کنند. تنها نکته‌ای که وجود دارد این است که در آب راحت باشند و هیج دلهره و ترسی را به دل خود را ندهند. در این صورت می‌توانند از این تفریح دریایی لذت ببرند. مرکز غواصی می‌تواند خرید بلیط اسنورکلینگ کیش را در عرض چند دقیقه برای شما مسافرین عزیز فراهم کند.

شاتل سواری گروهی در جزیره کیش

شاتل سواری یکی دیگر از تفریحات دریایی کیش است که تیوپ به دو شکل مبلی و خوابیده مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر همراه خود نوجوان 10 سال دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم از مدل مبلی استفاده کنید. زیرا این دسته از گروه سنی توانایی لازم برای نگه داشتن خود روی تیوپ را ندارند.

شاتل سواری در مرکز غواصی و تفریحات دریایی کیش

همچنین بهتر است شاتل سواری را با سرعت متوسط انجام دهید. شاتل سواری کیش به صورت گروهی نیز انجام می‌شود اما برای امنیت بالا بهتر است حداکثر 2 الی 4 نفر از آن استفاده کنند. مرکز غواصی کیش بلیط شاتل سواری را در اختیار گردشگران قرار می‌دهد.

بنانا سواری در کیش

همان طور که از نام آن پیدا است این تیوپ بادی شبیه یک موز بزرگ است که یک سر آن به قایق متصل می‌شود. در این نوع فعالیت ورزشی به احتمال زیاد داخل آب خواهید افتاد و لذت خیس شدن را تجربه خواهید کرد.

بنانا سواری در کیش

بنانا سواری مانند شاتل سواری برای افراد زیر 10 سال و کسانی که کمر درد دارند، به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. قیمت بنانا سواری در کیش را می‌توانید از مرکز غواصی دریافت کنید.

پدل بورد کیش، تفریحی آرامش بخش

اگر دوست دارید در کمال سکوت و آرامش از مناظر اطراف جزیره لذت ببرید، تفریح پدل برد کیش را انتخاب کنید. در این فعالیت آبی روی یک تخته بزرگ پدل برد می‌ایستید و با استفاده از پاروهای مخصوص روی آب حرکت می‌کنید.

پدل بورد کیش در سکوت و آرامش

در این ورزش آبی باید تعادل خود را به خوبی حفظ کنید. بهتر است افرادی که از این تفریح آبی استفاده می‌کنند شنا رابه صورت ابتدایی بلد باشند. زیرا ممکن است تعادل خود را از دست داده و به درون آب پرتاب شوند. برای اطلاع از قیمت پدل بورد کیش با مرکز غواصی تماس بگیرید.

جت اسکی کیش، تجربه سرعت بالا روی آب

اگر عاشق هیجان و سرعت هستید حتماً در سفر خود به کیش جت اسکی را برای یک بار هم که شده امتحان کنید. با جت اسکی با سرعت بالا و در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید مناظر و چشم انداز جزیره را تماشا کنید چه چیزی از این بهتر؟

خرید بلیط جت اسکی در مرکز غواصی

اما متاسفانه به دلیل تصادف‌های مکرر در این فعالیت آبی، تنها افرادی که دارای مدرک و گواهی نامه هستند می‌توانند از این ورزش آبی استفاده کنند. بجای استفاده از این تفریح می‌توانید از فلای برد، اسکی روی آب و شاتل سواری استفاده کنید.

پارک آبی اوشن، سرسره‌های هیجان انگیز

اگر دلتان سرسره‌های هیجان انگیز می‌خواهد پارک آبی اوشن را فراموش نکنید. اوشن یکی از بزرگ‌ترین پارک‌های ایران به شمار می‌رود. از کودکان 3 سال الی سالمندان بالای 65 سال می‌توانند از خدمات تفریحی این پارک استفاده کنند.

پارک آبی اوشن در کیش

لوازم مورد نیاز برای ورود به پارک آبی اوشن تنها حوله و یک دست لباس شنا است. از مزیت‌های مهم این پارک می‌توان به ویو آن رو به دریا اشاره کرد. قیمت بلیط پارک آبی کیش ۱۴۰۲ حدوداً بین 900 الی 1200 تخمین زده می‌شود.

بهترین تفریحات آبی کیش در مرکز غواصی و تفریحات دریایی کیش

یک سفر چند روزه به جزایر جنوبی و استفاده از بهترین تفریحات کیش می‌تواند تا مدت‌ها روی روحیه شما تاثیر بگذارد. مسافرانی که عاشق تفریحات آبی هستند حتماً سفر به کیش را در اولویت خود قرار دهند. اما این نکته را در نظر داشته باشید که از کلوپ‌های معتبر و با کیفیت بالا خدمات تفریحی را دریافت کنید. اگر در فصل بهار به این جزیره زیبا سفر کنید با آب و هوای مطبوع‌تری مواجه خواهید شد.

 از بهترین تفریحات کیش می‌توان به غواصی تفریحی، اسکوتر زیر دریایی، پاراسل کیش، فلای بورد، اسنورکلینگ، پدل بورد، شاتل سواری، قایق‌های تفریحی، پارک اوشن و تور هندورابی اشاره کرد. اما برای ثبت این خاطرات، دوربین عکاسی یا فیلم برداری فراموش نشود. مرکز غواصی، بیشتر تفریحات آبی کیش را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به گردشگران ارائه می‌دهد. اگر هر کدام از تفریحات بالا را در سفرهای قبلی خود به جزیره زیبایی کیش تجربه کرده‌اید، خوشحال می‌شویم نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

2.9/5 - (8 امتیاز)
شاید این مطالب را دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *