مرکز غواصی و تفریحات دریایی کیش

تورهای غواصی

تور زوبیچ

نام سایت: زوبیچ (ساحل باغ وحش)

عمق سایت: ۴ تا ۶ متر

حداقل مدرک مورد نیاز:

مکان سایت: ساحل شرقی جزیره نزدیک پلاژ آقایان روبروی هتل داریوش

نوع سایت: یک سایت کم عمق و زیبای مرجانی است این سایت نیز بخاطر عمق کم آن محل بسیار زیبایی برای غواصان مبتدی می باشد تا از زیبایی های غواصی لذت ببرند. تنوع ماهی ها از خصوصیات بارز این سایت هست.

غواصی در ساحل وحش

تور بیگ کورال

نام سایت: بیگ کورال(مرجان های بزرگ)

عمق سایت: 4 تا 8 متر

حداقل مدرک مورد نیاز:

مکان سایت: شرق جزیره زیبای کیش

نوع سایت: یک منطقه کم عمق دارای ماهی ها و مرجانهای بسیار متعدد است. عمق کم این سایت برای غواصان مبتدی بسیار مفید و هیجان انگیز خواهد بود است این سایت غواصی بسیار زیبا از صخرهخ های بسیار عظیم مرجانی تشکیل شده بعضی از این مرجان ها ها به ارتفاع 3 متر هم می باشد. تنوع بسیار جالبی از انواع مرجان ها شاخ گوزنی و … یافت میشود.

غواصی در بیگ کورلز

تور داما

نام سایت: کشتی داما

عمق سایت: 33 متر

حداقل مدرک مورد نیاز:

مکان سایت: جنوب شرقی کیش

نوع سایت: کشتی غرق شده داما در عمق ۳۲ متری دریا است . این کشتی پاییز 1384 غرق شده است و اکنون محل زندگی ماهی های زیبای خلیج فارس شده استکه در حال حاضر تبدیل به یک سایت غواصی زیبا شده است.

تور سترن کرک

نام سایت: سترن کرک یا شکاف جنوبی

عمق سایت: 10 تا 18 متر

حداقل مدرک مورد نیاز: اوپن واتر

مکان سایت: در فاصله یک کیلومتر جنوب جزیره زیبای کیش

نوع سایت: یک شکاف مرجانی طولانی بسیار هیجان انگیز که در در لابه لای آن ماهی های زیادی زیست میکنند. جریان زیاد آب در این ناحیه بسیار قابل محسوس هست. شکافی به طول حدودا دو کیلومتر از عمق پنج متری شروع میشود و تا عمق 18 متری ادامه دارد. گونه های بسیار متنوعی از ماهی ها، ستاره های دریایی، لاک پشت و سی فن در این سایت به وفور یافت می شود.

تور ژوراسیک پارک

نام سایت: ژوراسیک پارک

عمق سایت: 9 متر

حداقل مدرک مورد نیاز: اوپن واتر

مکان سایت: شرق جزیره زیبای کیش

نوع سایت: یک حفره بزرگ در به عمق حدود سه متری در اطراف سایت بیگ کورال وجود دارد. این سایت غواصی به علت اینکه از انواع ماهی و کوسه ماهی ها پر شده بود نام آن را ژوراسیک پارک نهادند. این اسم توسط آنتوان مربی قدیمی غواصی در کیش انتخاب شده بود.

تور کانیون

نام سایت: ساحل کانیون

عمق سایت: 8 تا 14 متر

حداقل مدرک مورد نیاز: ادونس

مکان سایت: جنوب غربی جزیره زیبای کیش

نوع سایت: ساحل غربی جزیره کیش در محدوده پشت کشتی یونانی. شکاف و دیواره های زیبا. گاهی در این سایت لاک پشت و سفره ماهی دیده می شود. کوسه های کارپت شارک (کوسه‌های قالی یا بی خطر) در این سایت قابل مشاهده هستند.

تور سمبارون

نام سایت: سمبارون

عمق سایت: 12 تا 16 متر

حداقل مدرک مورد نیاز: ادونس اوپن واتر

مکان سایت: بین جزیره زیبای کیش و جزیره هندوورابی

نوع سایت: شاید بتوان گفت یکی از زیبا ترین سایت غواصی خلیج فارس این سایت می باشد، یک منطقه کم عمق (bank) مرجانی می باشد که عمق آبهای اطراف آن حدود شصت متر است سمبارون گویی جزیره ایست در اعماق آب، این سایت یک منطقه بکر است که دارای ماهی ها و مرجانهای بسیار زیبا، متنوع و منحصر به فردی است. بیشترین گونه ماهی های شکارچی،کوسه ماهی و…. در این سایت زندگی می کنند.

تور هندروابی

نام سایت: سواحل جزیره هندورابی

عمق سایت: 4 تا 10 متر

حداقل مدرک مورد نیاز:

مکان سایت: سواحل جزیره هندورابی

نوع سایت: پیشنهاد همیشگی ما به گردشگران این است که غواصی سایت سمبارون و هندورابی را با هم تجربه کنند. در آبهای اطراف جزیره هندورابی که دارای مناطق مختلف و زیبایی برای غواصی می باشد. اما اگر قصد انجام تور هندروابی داشته باشید، انجام غواصی، اسنورکلینگ و شنا در ساحل بکر این جزیره می تواند ثبت کننده خاطرات بسیار دل انگیزی برایتان را فراهم نماید.

سایت غواصی کیسون ها

نام سایت: کیسون ها (سازه ها)

عمق سایت: 18 متر

حداقل مدرک مورد نیاز: اوپن واتر

مکان سایت: سواحل جزیره هندورابی

نوع سایت: این سایت غواصی در اطراف داما در عمق 18 متری قرار دارد. چندین سازه دست ساز عظیم کوزه ای شکل و مثلثی در دریا رها شده که باعث شده این سایت تبدیل به زیستگاه ماهی ها و سفره ماهی های زیادی شود. از همین رو گونه های متفاوتی از ماهی ها از قبیل، تکخال، ماهی های شکارچی مانند جاش هم در این سایت به وفور یافت می شود.

تور غواصی الدرادو

نام سایت: سایت غواصی الدرادو

عمق سایت: 10 متر

حداقل مدرک مورد نیاز: اوپن واتر

مکان سایت: شرق جزیره زیبای کیش

نوع سایت: این سایت غواصی در اطراف داما در عمق 10 متری قرار دارد. چندین مجسمه زیبای بتنی ساخته شده است. مجسمه کوروش کبیر، مجسمه عبدالرحمان پیشکسوت بزرگ صید صدف در جزیره کیش، و چندین مجسمه زیبای دیگر تعبیه شده است. در این سایت گونه هایی از تکخال، خفاش ماهی، مارماهی آنجل فیش و جاش و لاکپشت به وفور قابل مشاهده است.

غواصی در سایت الدرادو

تورهای یک روزه غواصی

نام سایت: تورهای یک روزه غواصی

عمق سایت: 10 تا 20 متر

حداقل مدرک مورد نیاز:

مکان سایت: جزیره زیبای کیش

نوع سایت: در تورهای یک روزه غواصی به دایوسایت های جزیره کیش و جزیره های اطراف آن با مرکز غواصی کیش همراه شوید.

مرکز غواصی کیش همه روزه (۳۶۵ روز در سال) تورهای غواصی و اسنورکلینگ را به بهترین دایوسایت های کیش برگزار می نماید. تورهای غواصی به دایوسایت های دور و نزدیک جزیره کیش و جزیره های اطراف،. کشتی غرق شده داما، غواصی عمیق، غواصی در مناطق مرجانی، غواصی در آب های جریان دار و هر دایوسایتی که شما مایل به غواصی در آن باشید. ما در مرکز غواصی کیش همراه شما خواهیم بود.

امتیاز شما