تفریحات دریایی

مرکز غواصی کیش

در مرکز غواصی کیش علاوه بر برگزاری دوره‌های غواصی تفریحات متعدد دریایی دیگر نیز برای علاقمندان راه اندازی شده است که امیدواریم باعث شادی ایجاد خاطره ای خوب برای مردم عزیز گردد. هدف این مرکز برگزاری کامل ترین و منظم ترین تفریحات دریایی برای شما کیشوندان و گردشگران عزیز می باشد. ممکن است در مراکز تفریحی دیگر تفریحات دریایی مشابه معرفی گردد به همین دلیل توضیحاتی مفید در مورد زمان و حقوق گردشگران در تفریحات دریای و بازی های مختلف آبی در اختیارتان قرار می دهیم:

بنانا

این وسیله بازی همانطور که از اسم آن مشخص است ظاهری مانند یک موز بزرگ بادی دارد. این تیوپ بادی به انتهای قایق های کشنده وصل می شوند و لحظات شادی را برای خانواده ها رقم می زند. در بنانا به علت حالت دراز بودن آن و بخاطر چرخش های قایق احتمال اینکه در آب افتاده شوید زیادتر است گردشگران عزیزی که دوست دارند در آب بیوفتند و عاشق تفریحات جمعی و خانوادگی هستند حتما این تفریح رو از دست ندهند.

ظرفیت: ۴ الی ۶ نفر

مدت زمان: 15 دقیقه

قیمت: هر نفر 90 هزار تومان

شاتل

شاتل نیز مانند بنانا یک تیوپ بادی است اما همانطور که اسم آن مشخص هست  بخاطر سیستم ظاهری خود توانایی  جهش روی آب با سرعت بالا را نیز دارد و سرعت آن نسبت به بنانا بخاطر کوچکی و ظاهر آن بیشتر خواهد بود. نکته مهم در مورد تیوب های بادی  مانند شاتل و بنانا اینست که شما تعیین کننده این هستید که ناخدای قایق چگونه شما را بچرخاند. بعضی از خانواده ها که بچه های کوچی دارند طبیعتا تمایل به رانندگی آهسته ناخدا دارند و بعضی دیگر که جوانانی سرشار از انرژی هستند عاشق ترشح دپامین. پس با هر سلیقه و شرایطی می توانید با ما همراه باشید.

ظرفیت: 2 الی 4 نفر

مدت زمان: 15 دقیقه

قیمت: هر نفر 100 هزار تومان

جت اسکی

یکی دیگر از ورزشهای پرهیجان مرکز غواصی کیش جت اسکی می باشد که از هیجان و شادابی بسیار بالایی برخوردار است. این ورزش بسیار مفرح یکی از برترین ورزش های آبی در سراسر دنیاست که همه ساله طرفداران زیادی را به خود جذب می کند. اخیرا در جزیره کیش بعلت اینکه گاها مسافرین بی تجربه و بدون گواهی نامه با جت اسکی های تندرو  متاسفانه تصادفات خطرناکی انجام دادند مسئولین ادارات ورزش و تفریحات دریایی کیش استفاده از جت اسکی را برای مسافرین فاقد مدرک و گواهی نامه ممنوع کرده اند. طبیعتا در کلیه کلوب های تفریحات دریایی نیز این تفریح ممنوع اعلام گردید. اگر احیانانا در جزیره کیش جت اسکی هایی را روی آب مشاهده کرده اید این جت اسکی ها یا توسط مالک آن با مسئولیت خویش در حال استفاده است و یا مربوط به گشت های پلیس جزیره کیش می باشد.

ظرفیت: ۱ یا ۲ نفر

مدت زمان : 0 دقیقه

قیمت: 0 هزار تومان

پاراسل

چترهای پاراسل یکی از جذاب ترین و آرام بخش ترین تفریحات و بازی های آبی جزیره کیش می باشد. شیوه استفاده از چترهای پاراسل بدین صورت است که مسافر و یا مسافرین بر روی محل های مشحص شده بر روی باند قایق های بزرگ پاراسل می نشیند و به میله اصلی چتر بسته می شوند. سپس با کمک باد و حرکت قایق چتر از سطح قایق جدا می شود. مقدار طنابی که توسط ناخدا قایق باز می شود بین 150 تا 300 متر است که البته با قوانین جدید برای حفظ امنیت مسافر اجازه باز شدن طناب بیشتر از 150 متر داده نمی شود. تعداد مسافرین موجود در قایق می تواند تا 20 نفر باشند که به ترتیب سوار چتر خواهند شد که مسافرین چتر بین یک نفر و حتی تا چهار نفر هم باشد اما تعداد مسافرین به دو نکته مهم بستگی دارد اول وزن مسافرین و دوم وزش باد مناسب. اگر سرعت باد کمتر از 5 km/h ساعت باشد وزن مسافرین نهایتا می توانند تا 150 کیلوگرم باشد اما اگر سرعت وزش باد دو یا سه برابر شود ناخدا می تواند تا 230 کیلوگرم هم بالا ببرد. البته تمام این اعداد و ارقام به توانایی و تبحر ناخدای پاراسل و همچنین قدرت موترو ربط دارد و این اعدادبه طور حدودی گفته شده است. اگر سرعت باد به 40 کیلوکتر بر ساعت برسد انجام این تفریح غیر ممکن خواهد شد. مقدار ارتفاعی که یک چتر از سطح دریا خواهد داشت نیز به وزش باد و وزن مسافرین دارد گاهی 50 متر و گاهی 100 متر ارتفاع خواهیم داشت. نکته آخر در مورد چترهای پاراسل سایز و اندازه آنهاست که انتخاب سایز و رنگ یک چتر کاملا به شرایط جوی ارتباط دارد یک قایق پاراسل حداقل مجهز به سه چتر پاراسل با سایزها و رنگهای مختلف است.

ظرفیت : ۱ یا 3 نفر

مدت زمان: ۶ دقیقه مفید

قیمت: هر نفر 280 هزار تومان

اسکی روی آب

اسکی روی آب ورزش بسیار مفرح فقط برای افرادیست که از قبل آموزش دیده باشند. این تفریح تنها تفریحی است که در  مرکز غواصی کیش بدون آموزش های اولیه انجام پذیر نیست. درصورتی که شخصی تجربه این ورزش را ندارد میتواند توسط مربیان ما آموزش ببیند. برای انجام ورزش اسکی روی آب دو اصل مهم می باشد اول بدن ورزیده و اماده و دوم آموزش دقیق و پیوسته. اگر چنین توانایی در شماست ما شما را همراهی خواهیم کرد.

زمان: ۳۰ دقیقه

قیمت: 250 هزار تومان

فلای بورد

یکی از جذابترین تفریحات دریایی کیش فلای بورد هست که به دوستان عزیز عاشق هیجان توصیه میکنم این رو از دست ندهند. فلای بورد را می توانیم به عنوان جایگزینی مناسب برای جت اسکی به علاقمندان هیجان معرفی کنیم. سوالی که همواره توسط علاقمندان پرسیده می شود درمورد اموزش ابتدایی این تفریح می باشد. پاسخ شما این است که آموزش شما در کمتر از ده دقیقه انجام خواهد شد، سیستم فلای بورد اینگونه هست که اپراتور توسط جت اسکی کنترل فلای بورد را بر عهده دارد و شخص استفاده کننده فقط باید تعادل خود را حفظ نماید. شما می توانید بدون تجربه ی قبلی از این ورزش لذت ببرید.

زمان: 20 دقیقه

قیمت: 400 هزار تومان

اسکوتر زیردریایی

اسکوترهای زیر دریایی یکی از ده ابزاریست که در سال 2018 به عنوان یکی از بهترین زیردریایی تفریحی انتخاب شده است. مرکز غواصی کیش به عنوان تنها مرکز تفریحات دریایی در ایران می باشد که شما را با این زیر دریایی ها به دنیایی زیر آب خواهد برد. با قیمیتی در حدود بیست درصد خارج از کشور. استفاده از این اسکوتر ها به حدی ساده است که حتی کودکان 8 ساله تا سالمندان 80 ساله به راحتی می توانند از آن استفاده کرده و به تماشای زیبایی های خیره کننده دنیای زیر آب بپردازند. تنفس در این وسیله به سادگی تنفس کردن بر روی خشکی است، به نحوی که حتی سر شما هم خیس نخواهد شد. به همراه شما یک مربی غواصی باتجربه به عنوان لیدر و بادیگارد در طول این سفر زیر آبی حضور کامل دارد. تکنولوژی این ابزار به حدی خلاقانه و با امنیت بالا است که شما با امنیت خاطر می توانید از این زیبایی های دنیایی زیر آب لذت ببرید. با ما همراه باشید تا شما را با دنیایی زیر آب آشنا کنیم.

زمان: ۲۰ دقیقه

قیمت: 400 هزار تومان

پدل بورد

پدل بورد تفریحی بسیار ساده و آرامش بخش برای علاقمندان به بازی های آبی. علاقه‌مندان می‌توانند با آموزش ابتدایی نحوه تعادل، از این تفریح لذت ببرند. علاقمندان به یوگا بزرگترین طرفداران این تفریح هستند

زمان: 1 ساعت

قیمت: 200 هزار تومان

غواصی تفریحی

مرکز غواصی کیش

     با استفاده از جدیدترین متددها و بکارگیری مربیان مجرب امکان غواصی درآبهای زیبای چزیره کیش برای شما فرهام می شود.

با استفاده از بزنامه دو ساعته این مرکز علاقمندان ابتدا در یک کلاس آموزش تئوری 15 دقیقه ای تحت آموزش مقدمات غواصی و چگونگی استفاده از تجهیزات قرار میگیرند و سپس با کمک مربیان سفر هیجان انگیز خود را در آبهای زیبای خلیج فارس آغاز میکنند.

در حال حاضر فواصی تفریحی در {سایت زوبیچ} انجام میگردد.

نکته بسیار مهم در این سفر این است که علاقمندان انجام این تفریح به هیچ وجه لازم نیست که شنا بلد باشند!