شاتل و انواع آن

می‌توان گفت هیجان‌انگیزترین بازی‌های آبی انواع تیوپ‌های بادی هست که توسط شناورها کشیده می‌شوند. یکی از این نوع از تیوپ‌ها شاتل هست.
شاتل‌ها دو دسته هستند شاتل‌های مبلی و خوابیده که مبلی امنیت بسیار بالاتری نسبت به شاتل‌های خوابیده دارند. در مرکز غواصی و تفریحات دریایی کیش شاتل‌های مبلی برای سرویس به گردشگران عزیزی که قصد انجام این بازی پر هیجان را دارند فراهم هست. ظریفت این وسایل بین دو تا چهار نفز می باشد. البته شاتل‌های با ظرفیت بالاتر هم وجود دارد که بخاطر سنگین شدن بیش از حد تیوپ توصیه به انجام آن نمی‌شود. باتوجه به اینکه این ورزش بسیار پر جنب‌و‌جوش هست محدودیت‌های خاصی در این بازی وجود دارد که به شرح زیر توضیح می‌دهیم.

محدودیت سن

حداقل سن مجاز 10 سال هست. چراکه کودکان توانایی نگه داشتن خود را بر روی این تیوپ‌های بادی ندارند و امکان آسیب وجود خواهد داشت. افرادی که ناراحتی کمر و یا عضلات گردن و… دارند به هیچ وجه نباید از این بازی استفاده کنند. این ورزش مخصوص جوانان پرانرژی و عاشق دپامین هست. خوشبختانه شاتل در جزیره کیش به افراد فاقد این شرایط داده نخواهد شد. چراکه شرط اول انجام تفریحات در مرکز غواصی کیش ایمنی می باشد.

تیم فیلمبرداری مرکز تفریحات دریایی کیش، بر روی قایق در حال فیلم‌برداری و عکس‌برادری از شما عزیزان خواهند بود تا از این لحظات هیجان انگیز شما، خاطراتی ثبت کنند.