بنانا

دومین تیوپ بادی که در مرکز غواصی و تفریحات کیش در حال فعالیت هست بنانا می‌باشد. همانطور که از اسم آن پیداست تیوپیست شبیه موز و مسافرین پشت سر هم بر روی این تیوپ می‌نشینند. ظرفیت این وسیله بین ۴ تا ۷ نفر می‌باشد شاید جالب باشد که بدانید به احتمال ۹۹ درصد شما در آب پرت خواهید شد. پس وقتی سوار این تیوپ میشوید منتظر لحظاتی پر از هیجان، ترس، لذت، شور و شعف باشید. احتمالا بعد از اتمام شاتل و بانانا گلوی شما از شدت فریاد و داد گرفته باشد.

محدودیت‌های بنانا همانند شاتل می باشد و افراد زیر 10 سال نمی‌توانند از این وسیله استفاده نمایند. گردشگران دارای سن بالا و یا کمر درد و… هم به هیچ وجه.

این تیوپ های بادی عمدتا در کشور ترکیه ساخته می شوند. متاسفانه با وجود ظاهر ساده نتوانسته ایم در کشور این وسایل را به تولید داخل برسانیم. اگر فردی قصد خرید شاتل یا بانانا را دارند باید حدود ۷ تا ۱۲ هزار لیر هزینه نماید. اگر سفری تیمی به کیش در پیش دارید پیشنهاد ما این است که حتما از این ورزش استفاده کنید.

نکته اخر این است که در هنگام استفاده از شاتل و بانانا جلیقه نجات و کلاه ایمنی در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا با خیالی راحت از این تفریحات کمال استفاده را ببرید. با انتخاب مرکز غواصی کیش برای این تفریحات جذاب با خیالی راحت از کیشگردی خود لذت ببرید.