• غواصی را در جزیره زیبای کیش و با مرکز غواصی کیش تجربه کنید

  برای یک بازدید ماجراجویانه از اعماق آبهای نیلگون خلیج همیشه فارس همراه با بهترین امکانات تفریحی ، تجهیزات غواصی و مربیان مجرب، با ما همراه شوید .
  از سال ۱۳۷۰

  درباره ماخدمات ما
 • مرکز غواصی کیش

  مرکز غواصی کیش یک دایو سنتر با استانداردهای سیستم پدی میباشد که از لحاظ امکانات ، تجهیزات و کیفیت آموزش غواصی، با توجه به آخرین متد و استانداردهای غواصی روز جهان ، در بالا ترین سطح ممکن در جزیره کیش قرار دارد که همه روزه خدمات آموزشی و تفریخی غواصی خود را در محیطی مفرح وامن در اختیار گردشگران و هنرجویان علاقه مند به این ورزش مهیج قرار میدهد.

  کلوپ دریایی نمونه از طرف سازمان منطقه آزاد کیش

 • آموزش غواصی مفرح، ایمن و آسان

  غواصی چیزیست که شما همیشه می خواهید آن را تجربه کنید ، دوستان شما تجربه کردند ، برنامه های تلویزیونی زیادی درباره آن دیده اید. پس چرا غواصی می کنید ؟ تنها در ۲ ساعت شما می توانند با استفاده از قایق های مجهز غواصی، مرکز غواصی کیش در کنار مرجانهای زیبا و ماهیان رنگارنگ یک برنامه غواصی تفریحی داشته باشید..

برگزاری تور غواصی

برگزاری تور غواصی با شناور مرکز غواصی کیش – سایت: هندورابی، سمباوون – زمان: پنج‌شنبه ۸:۳۰ صبح حرکت – علاقمندان جهت هماهنگی و رزرو با شماره زیر تماس بگیرند.

۰۹۱۲۸۵۴۳۲۴۶

دوره های آموزش غواصی

با برترین امکانات و بهترین کیفیت

اگر تابه حال غواصی را تجربه نکرده اید و به تجربه کردن و یادگیری آن علاقه مند هستید، شرکت در یکی از دوره های آموزشی مرکز غواصی کیش را به شما پیشنهاد می کنیم!
درباره پدی اینترنشنال : شرکتی که دوره های آموزش غواصی بر اساس استاندارد ها و متد آن برگزار و گواهینامه صادر می شود. اطلاعات بیشتر…

دوره های مقدماتی : اگر علاقهمند به یادگیری غواصی هستید ، دوره های مقدماتی دروازه ورود شما به دنیای غواصی می باشد. اطلاعات بیشتر…

دوره های پیشرفته : شما غواص هستید و تمایل به بالا بردن دانش و مهارت خود در غواصی را دارید با توجه به مدرک شما دوره های تخصصی برای شما برگزار خواهد شد. اطلاعات بیشتر…

دوره های تخصصی : اگر شما غواصی هستید و تمایل به یادگیری تخصصهای غواصی را دارید با توجه به مدرک غواصی شما دوره های تخصصی برای شما برگزار خواهد شد. اطلاعات بیشتر…

تورهای یک روزه غواصی

در تورهای یک روزه غواصی به دایوسایت های جزیره کیش و جزیره های اطراف آن با مرکز غواصی کیش همراه شوید.

مرکز غواصی کیش همه روزه (365 روز در سال ) تورهای غواصی و اسنورکلینگ را به بهترین دایوسایت های کیش برگزار می نماید. تورهای غواصی به دایوسایت های دور و  نزدیک جزیره کیش و جزیره های اطراف ، دایو سایت های دور از جزیره کیش. کشتی غرق شده داما ، غواصی عمیق ، غواصی در مناطق مرجانی ، غواصی در آبهای جریان دار و هر دایوسایتی که شما مایل به غواصی در آن باشید. ما در مرکز غواصی کیش همراه شما خواهیم بود.

مرکز غواصی کیش

Kish Diving Center